ADSL internet Praha

31. května 2016 v 15:04 | Karel
Připojení k internetu je v dnešní době naprosto nezbytné. Internet používáme všichni každý den, k vyhledávání informací, brouzdání na sociálních sítích, online nakupování a k dalším činostem. Není tedy divu, že je internetové připojení opravdu vyhledávané. V Praze funguje velké množství poskytovatelů k internetu, ovšem jaká nabídka je ta nejvýhodnější? Který ADSL internet v Praze se opravdu vyplatí pořídit?

ADSL internet v Praze

Nejdříve je třeba si nastínit určité výhody spjaté s připojením k internetu formou ADSL. ADSL internet je totiž nejlepší formou připojení hned z několika důvodů. Za prvé se jedná o nejrychlejší a nejstabilnější internet s neomezeným množstvím stahovaných dat. Narozdíl od mobilního internetu můžete čerpat naprosto neomezené množství dat a za velmi přijatelnou částku. U mobilního internetu máte učité omezené množství dat, u ADSL můžete čerpat neomezeně.

Internet Praha

V Praze existuje hned několik poskytovatelů a v jejich nabídce může být náročné se zorientovat. Jelikož jde o velmi konkurenční byznys, těžko se v nabídkách vyznat. Dobré je hledat lokální poskytovatele, kteří se snaží zákazníky zaujmout cenou, nikoliv marketingem. Dobrou alternativou oproti T-Mobile, O2 a Vodafone se jeví například malý poskytovatel www.internetpraha.com. Nabízí zajímavý datový balíček, jehož datový limit činí 40Mb/s a to za bezkonkurenční cenu 449 Kč měsíčně. Vsadíme se s Vámi, že výhodnější nabídku naleznete jen stěží. Tento datový limit naprosto plně postačí pro náročnou činnost na PC, jako je práce s velkým objemem dat. Pro spíše příležitostné uživatele jsou zde další možnosti. Používate-li internet hlavně k rekreačním činnostem, jako je čtení, hraní her, nebo stahování filmů, bohatě si vystačíte s internetem s rychlostí 10 Mb/s.


Další výhodou může být i šíře dostupnosti pokrytí. Jejich internet totiž pokrývá nejen všechny pražské části, ale i blízké okolí Prahy a středních Čech. Na své si zde přijde tedy opravdu každý. Proto neváhejte ani vy ani chvíli a pořiďte si připojení k internetu ještě dnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wafle Wafle | E-mail | Web | 19. října 2017 v 11:09 | Reagovat

Dobré ceny nabízí i zde: http://pripojto.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.