Denní Stacionář Akord

7. ledna 2015 v 15:47 | Karel
Praha je město s nejvyšším počtem obyvatel. Díky tomu je to též místo, s nejvyšší koncentrací lidí trpících určitým handicapem. Pro tyto osoby je zde spoustu zařízení, které poskytují služby spojené s péčí o handicapované lidi. Zaplaťpánbůh za to, že od dob kdy zde vládla totalita došlo k velkým změnám v provozování těchto zařízení. Nyní již nefungují jako "odkladiště" na postižené, nýbrž jako vzdělávací a volnočasová centra, ve kterých je primárním cílem aktivizace klientů.

Denní Stacionář Akord

Jedním s takových míst je i denní stacionář Akord, nacházející se poblíž Náměstí Míru v Praze. Jedná se o malé středisko s přátelskou atmosférou a dobrým kolektivem. Když jsem pracoval jako osobní asistent pro jednoho z tamních klientů, mohl jsem se podívat pod pokličku metodologie, kterou zde při práci s handicapovanými užívají.

Veškerý personál je složen z profesionálů, kteří své práci dobře rozumí a odvádějí kvalitně. Na klientech, kteří trpí z největší části hlavně kombinovaným postižením (tzn. postižení pohybové a mentální) bylo vidět, že se zde mají dobře. Panovala zde vždy příjemná nálada, a celková atmosféra byla radostná.

Akord funguje každý všední den od 7:00 do 17:00, ovšem ze strany zdejších pracovníků je očividná možnost pohybovat s těmito hodinami podle potřeby klientů. V případě že hledáte kvalitní pečovatelskou službu s denním docházením v Praze, Akord je výbornou volbou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 minimaxicek123 minimaxicek123 | E-mail | Web | 13. ledna 2016 v 22:30 | Reagovat

Nalézt stěhovací služby v Praze je opravdu náročné, ale naštěstí můžu doporučit stěhovací služby PSS : http://www.stehovani-pss.cz/ jsou opravdu spolehliví a vše bez problémů přestěhují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.