Úklid Praha

27. listopadu 2014 v 15:18 | Karel
Na českém trhu existuje bezpočet společností, které zajišťují úklid kanceláří, domácností, či bytů. Jak ovšem zjistit, které firmy jsou na tom nejlépe z pohledu zákaznického servisu a cenové dostupnosti služeb? A po které společnosti Vám doma opravdu zůstane hezky uklizeno?

Není úklid jako úklid

Většina společností se zaměřuje na úklid v několika různých oblastech. Nejvíce využívanými službami bývají hlavně úklidy bytů. Při tomto úklidu dorazí k Vám domů vyškolená pracovnice, která uklidí byt podle Vašich požadavků, požadavky klientů mohou být různé. Některým stačí zběžné uklizení, někteří chtějí kompletní úklid, včetně mytí oken, či čištění koberců. Výsledná cena je přímo úměrná Vaším požadavkům.

Další formou úklidů bývají úklidy kanceláří. Při této formě do sídla vaší společnosti pravidelně dochází pracovnice, která ukidí opět podle Vašich požadavků. Může jít o vynešení košů, mytí podlahy a odklizení pracovních stolů vašich zaměstnanců. Výsledná cena se pohybuje podle množství úkonů, které chcete vykonat, ale též podle velikosti plochy, kterou chcete uklidit.

Poslední formou úklidu bývají úklidy domů. Při tomto úklidu k Vám pravidelně dochází uklízečka a uklízí společné obytné prostory v baráku (chodby). Kromě čištění schodů vytře kompletní plochy a vytře výtah. Stejně tak jednou za určité období dojde k tzv. generálnímu úklidu, kdy dojde ke kompletní revizi prostoru a umyjí se i hydranty, světla atp.

Úklid Praha

Jaký úklid je pro mě ten nejlepší?

Samozřejmě vhodnost úklidové společnosti je přímo úměrná vaším požadavkům. Důležité je též se orientovat podle ceny. Úklidových společností je velká hromada a je třeba vědět že tato služba nepatří k těm nejlevnějším. Proto je na místě zamyslet se, zda-li by nebylo vhodné oslovit někoho známého. Studenti si při studiu rádi přivydělají a úklid je vhodná forma jak je zaměstnat i bez zkušenosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.