Stěhování Praha

27. listopadu 2014 v 13:23 | Karel
Najít cenově dostupné stěhování v Praze nemusí být vůbec nic lehkého. Nabídka firem v českém prostředí je obrovská a těžko se zorientovat v jejich nabídkách. Kde najít nejlevnější stěhování, jehož nízká cena neovlivní kvalitu služby? Já ze své osobní zkušenosti můžu navrhnout seriózní firmu "Stěhování Radost". Jak již název vypovídá, stěhování je pro ně opravdu radost.

Levné vyklízení bytů

Čím mě tato stěhovatelská firma zaujala? Předně nabízí široký sortiment služeb. Například vyklízení bytů Praha poskytují za exkluzivní ceny. Potřeboval jsem zrekonstruovat byt v mém baráku na Praze 9 a nevěděl jsem kterou firmu vybrat. Z nabídky co jsem našel na seznamu se mi žádná ze společností nezamlouvala natolik, abych do ní šel. Nakonec jsem přes referenci mého známého zkontaktoval tuto firmu.

Nejlevnější stěhování Praha

Stěhování Praha od firmy "Stěhování radost" bylo velice příjemné. Nejdřív jsem se zkontaktoval s telefonní operátorkou, které jsem vysvětlil své požadavky. Do druhého dně u mě bylo přepravní auto a parta veselých a velice příjemných stěhováků. Při stěhování panovala příjemná atmosféra a já byl se službou maximálně spokojen. Nutno podotknout, že samotný proces stěhování se obešel bez jakkýchkoliv komplikací, či nehod. Veškeré věci které jsem stěhoval neutrpěli žádnou nehodu a to ani sbírka porcelánových slonů mojí paní. Těžko vyčíslit škodu, ke které by došlo, kdyby se s nuimi cokoliv stalo.

Říká se, že je lepší jednou vyhořet, než třikrát stěhovat. Já s tímto tvrzením nesouhlasím, stačí mít po ruce odborníky na svůj obor, což stěhováci od "stěhování radost" určitě jsou. Kromě samotného stěhování poskytují mnoho doprovodných služeb, díky kterým se od konkurence posouvají mílovými kroky. Jednou z nejdůležitějších doprovodných služeb je například zapůjčení obalového materiálu. Samozřejmostí je i pojištění vašeho majetku proti ztrátě, nebo poškození. Nemáte-li kam své věci uskladnit, i na toto mysleli. Veškerý svůj majetek si můžete uskladnit v jejich skladě. A kromě stěhování v Praze se soustředí i na další obory, jako je stěhování těžkých břemen, nebo demolice bytů a domů.

Díky tomu, že firma vlastní několik motorových vozidel, není problém dojet k vám na jakoukoliv vzdálenost. Firma se sice soustředí hlavně na stěhování v Praze, je ovšem možné dorazit do jakéhokoliv města. Zauvažujte nad touto možností, jelikož ceny této firmy by se Vám mohli doopravdy vyplatit.

Stěhování Prahavyklízení bytů praha

Ani byste nevěřili, jak časově byl celý proces náročný. byt jsem měl vyklizený od suti během dvou dnů. Stěhování mého osobního majetku (skříně, postel, elektronika) proběhlo během 3 hodin! (a to nejsem žádný troškař, z bytu v Praze který měl šest místností jsem stěhoval celkem 25 krabic, několik skříní a spoustu drobností, které se do krabice nehodili).

Díky klukům ze stěhování Praha - stěhování radost jsem byl přestěhovaný bleskovou rychlostí a za zcela bezkonkurenční cenu. Musím jenom doporučit, ať už se chcete stěhovat, nebo chcete přemístit, či zrekonstruovat byt.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukas Lukas | 26. května 2015 v 9:32 | Reagovat

Další kvalitní a levné stěhování v Praze:

http://www.stehovanimamut.cz/nadmery.html

Přeprava nadměrů..

2 Mirka Mirka | 9. listopadu 2015 v 21:21 | Reagovat

Výbornú skúsenosť mám so spoločnosťou Tavočer (http://www.stehovani-tavocer.cz/). Vypočítali sme si približne koľko nás to bude stáť presťahovanie vecí z 1+1 po Prahe + nám požičali odtiaľ aj krabice, takže sme to mali o čosi lacnejšie :) Som rada, že som si objednala sťahovaciu službu, lebo bez nej by som to dala len ťažko... ten stres a všetko bol dosť zlý už aj so sťahovacou

3 minimaxicek123 minimaxicek123 | E-mail | Web | 13. ledna 2016 v 22:32 | Reagovat

Ano stěhování v Praze je náročné sehnat, ale muzu z vlastní zkušenosti doporučit PSS, jsou to skvělí stěhovácihttp://www.stehovani-pss.cz/

4 Danka33 Danka33 | 22. srpna 2017 v 17:46 | Reagovat

Moje kamarádka se stěhovala s přítelem sama bez stěhováků :) Pomáhali jsme ji balit do krabic a nebyla to žádný lehký úkol. Hlavně co se týče talířů, skleniček atd. Měla však krabice ale i bublinkovou fólii z e-shopu www.obalove-materialy.cz :) Já jsem si pak vzala krabice a dělám si z nich dárečky pro ostatní :) vyřežu kus kartónu, na který dám něco sladkého nebo slaného nějaké šampaňské a zabalím do celofánu :)

5 Wafle Wafle | E-mail | Web | 19. října 2017 v 15:25 | Reagovat

Doporučuji i tuto firmu:

http://vyklizeniexpres.czd

6 Alexandra Alexandra | 30. listopadu 2017 v 7:52 | Reagovat

[4]: Také mám dobré zkušenosti s www.obalove-materialy.cz. Potřebovala jsem narychlo vystěhovat pár věcí z domu od rodičů a tak se mi hodila rychlá služba doručení :) Vím, že nabízejí i stěhování jejich společnost a dokonce myslím, že při stěhování si může klient i zapůjčit krabice zdarma, ale nevím jak to přesně funguje: /

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.