Bourací práce Praha

27. listopadu 2014 v 13:47 | Karel
Demolice, je činnost při které se člověk výborně odreaguje. Není nad to vášnivě švihat kladivem kolem sebe a srovnat se zemí všechno co Vám přijde do cesty. I přesto, že tato činnost přináší blaho na duši se jedná o velice složitý úkon z hlediska efektivity. Zkrátka, máte-li objekt k demolici a potřebujete jej srovnat se zemí, možná by bylo lepší najmout si na tento úkon profesionály.

Od stěhování k bourání

Jak jsme si již řekli, není od věci začít práci sám. Zlikvidovat dlažby, okna, vysadit dveře... to všechno jsou věci na které odborníky nepotřebujete. Chcete-li ovšem efektivně zlikvidovat celé stavení, bez spolehlivých kolegů. či znalosti architektury se neobejdete. Kde ovšem sehnat kvalitní firmu k demolici Vašeho objektu? Bourací Práce praha je společnost která Vám s vaším projektem mileráda pomůže. Postupují podle jednoduchého schématu.

 1. Konzultace
  - Na místo kde se má bourací práce konat dorazí kvalifikovaný pracovník. Ten zanalyzuje objekt, pečlivě zkontroluje technický stav budovy a následně vypracuje podrobný plán, jakým k demolici dojde.
 2. Vytvoření cenové nabídky
  - Bourací práce jsou technicky náročnou záležitostí a nelze cenu jednotlivě kategorizovat. Vždy se jedná o souhru více faktorů (stáří budovy, rozloha budovy, materiál...). Po zkontrolování technického stavu budovy Vám konzultant vystaví ceník prací a téř vytvoří harmonogram, podle kterého se bude budova bourat. Samozřejmě vše záleží na domluvě a pokud by Vám některé body z harmonogramu nevyhovovali, není problém se domluvit na individuálním postupu.
 3. Kontejnery
  - V den stěhování Vám Stěhování Radost přistaví odpadové kontejnery až před objekt. Tím přijdete o další povinnost, se kterou byste se museli trápit, chtěli-li byste si demolici organizovat sami.
 4. Vyklizení
  Vyklízení bytů je započítáno v ceně. Nemusíte se tedy trápit s vyklízením demolovaného prostoru. Společnost Vám pošle kvalifikované pracovníky, kteří vyklizení vyřeší za Vás.
 5. Suť?
  Suť a veškerý odpad vzniklý demolicí firma pečlivě odklidí a umístí do kontejnerů na odpad. Odpad likvidují v souladu se zákony české republiky.

Jak probíhala likvidace mého bytu v Praze?

V první řadě dorazil ke mě odborník, velice příjemný pán. S ním jsme prošli můj barák, určený k demolici. Pán si vše pečlivě zkontroloval a vše se mnou konzultoval. Po asi hodinové prohlídce objektu si zapsal vše co považoval za důležité a sestavil mi ceník.

bourací práce praha

Ceník mě velice příjemně překvapil. S realizací jeho plánu jsem tedy souhlasil. Za týden od našeho setkání na moje přání přivezli na dvůr odpadové kontejnery. Pár desítek minut na to dorazila i demoliční četa, profesionálně vybavená na nelehký úkol. Po vyklizení baráku od inventáře (nějaké vázy, skříně atp.) se chlapi jali práce, až to lítalo. Demolice celého objektu jim trvala okolo 14ti dní, během kterých průběžně demolovali a zároveň odváželi odpad a uklízeli po sobě.

Musím říct že na výsledné práci jsem nemohl najít žádný nedostatek. Profesionalita a rychlost se kterou ke mě u stěhování radost přistupovali naprosto předčila má očekávání. Jde o důvěryhodné odborníky z oboru a hledáte-li někoho kdo Vám zlikviduje byt, dům či jinou nemovitost, nezbývá než doporučit všemi deseti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.