Alu kola

27. listopadu 2014 v 14:19 | Karel
V nedávné době jsem zakoupil motorové vozidlo. Jelikož jsem fajnšmekr, snažil jsem se vymýšlet způsoby jak si svůj nový kousek zkrášlit. Kromě klasických způsobů tuningu, jako je podsvícený podvozek, nebo pořádná repro soustava nad kufrem jsem si začal zjišťovat i nějaké informace o důležitém prvku vozidla - o kolech.

Dostal jsem nápad, že si na své auto nechám namontovat tzv. alu kola. Jedná se o vysoce efektivní kola, z hliníkových nebo litých materiálů. Jak je známo, k pořádnému autu patří i luxusní vzhled a já jsem nechtěl zůstat pozadu. Začal jsem tedy trošku prohledávat internet a našel jsem dodavatele alu kol, který se mi zamlouval.

Alu kola u alulikvidace.cz

Tato společnost se soustředí na dodávání a instalaci litinových a hliníkových kol k osobním i ostatním automobilům. Jedná se o společnost, která má na českém trhu již historii a má za sebou stovky spokojených klientů, kteří byli s instalací kol naprosto spokojeni, jak jsem dopadl já?

Na přehledném webu jsem se bez problémů doklikal k vizualizaci výsledků. Litá kola sedli k mému mazlíkovi jako vyšité. V rozhrání webu mají narozdíl od konkurence velice pěknou aplikaci, díky které si můžete výsledek vizualizovat. Pomocí filtrů si navolíte Váš vůz (nebo vůz od stejné značky, který je po technické stránce Vašemu vozu podobný) a zkoušíte jednotlivé vzory, které se vám zamlouvají.

Pokud v jejich systému na alu kola nevyhledáte potřebný vůz, můžete nahrát fotku i svého vozu. Já měl štěstí, že můj model v databázi měli, čili nemohu popsat, zda-li služba s nahranou fotkou funguje, či nefunguje. Poté co jsem si vybral ty nejstylovější kryty jsem přešel k objednávce.

Alu kola

Hliníková kola, litá kola, pneumatiky

Aby to na Vás nepůsobilo dojmem, že jde pouze o vizualizátor, je třeba dodat že na webu se nachází opravdu vydatná zásoba různých alu kol a disků, stejně tak široký sortiment kvalitních pneumatik a to zimních i letních. Je opravdu radost procházet jednotlivé návrhy a vybírat ten nejstylovější, který k Vašemu vozu padne.

Jednou z mála nevýhod tohoto řešení je vyšší cena alu disků. Tato cena je ovšem úměrná efektivitě a estetičnosti těchto kol a investicí do nich rozhodně neprohloupíte. Je třeba ovšem pečlivě vybírat, tak aby se Vám disky brzy neokoukali. To by byla investovaných peněz škoda.

Kromě tohoto sortimentu zde můžete zakoupit i různé příslušenství k instalaci kol, včetně šroubků a matiček. Na zákaznické lince Vám ochotně poradí, nevíte-li jaký tip sortimentu by se Vám mohl hodit. Kromě toho je zákaznická podpora od alulikvidace.cz opravdu na solidní úrovni a jednání s nimi bylo jedna radost. Mohu pouze doporučit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.