Listopad 2014

Úklid Praha

27. listopadu 2014 v 15:18 | Karel
Na českém trhu existuje bezpočet společností, které zajišťují úklid kanceláří, domácností, či bytů. Jak ovšem zjistit, které firmy jsou na tom nejlépe z pohledu zákaznického servisu a cenové dostupnosti služeb? A po které společnosti Vám doma opravdu zůstane hezky uklizeno?

Není úklid jako úklid

Většina společností se zaměřuje na úklid v několika různých oblastech. Nejvíce využívanými službami bývají hlavně úklidy bytů. Při tomto úklidu dorazí k Vám domů vyškolená pracovnice, která uklidí byt podle Vašich požadavků, požadavky klientů mohou být různé. Některým stačí zběžné uklizení, někteří chtějí kompletní úklid, včetně mytí oken, či čištění koberců. Výsledná cena je přímo úměrná Vaším požadavkům.

Další formou úklidů bývají úklidy kanceláří. Při této formě do sídla vaší společnosti pravidelně dochází pracovnice, která ukidí opět podle Vašich požadavků. Může jít o vynešení košů, mytí podlahy a odklizení pracovních stolů vašich zaměstnanců. Výsledná cena se pohybuje podle množství úkonů, které chcete vykonat, ale též podle velikosti plochy, kterou chcete uklidit.

Poslední formou úklidu bývají úklidy domů. Při tomto úklidu k Vám pravidelně dochází uklízečka a uklízí společné obytné prostory v baráku (chodby). Kromě čištění schodů vytře kompletní plochy a vytře výtah. Stejně tak jednou za určité období dojde k tzv. generálnímu úklidu, kdy dojde ke kompletní revizi prostoru a umyjí se i hydranty, světla atp.

Úklid Praha

Jaký úklid je pro mě ten nejlepší?

Samozřejmě vhodnost úklidové společnosti je přímo úměrná vaším požadavkům. Důležité je též se orientovat podle ceny. Úklidových společností je velká hromada a je třeba vědět že tato služba nepatří k těm nejlevnějším. Proto je na místě zamyslet se, zda-li by nebylo vhodné oslovit někoho známého. Studenti si při studiu rádi přivydělají a úklid je vhodná forma jak je zaměstnat i bez zkušenosti.

Alu kola

27. listopadu 2014 v 14:19 | Karel
V nedávné době jsem zakoupil motorové vozidlo. Jelikož jsem fajnšmekr, snažil jsem se vymýšlet způsoby jak si svůj nový kousek zkrášlit. Kromě klasických způsobů tuningu, jako je podsvícený podvozek, nebo pořádná repro soustava nad kufrem jsem si začal zjišťovat i nějaké informace o důležitém prvku vozidla - o kolech.

Dostal jsem nápad, že si na své auto nechám namontovat tzv. alu kola. Jedná se o vysoce efektivní kola, z hliníkových nebo litých materiálů. Jak je známo, k pořádnému autu patří i luxusní vzhled a já jsem nechtěl zůstat pozadu. Začal jsem tedy trošku prohledávat internet a našel jsem dodavatele alu kol, který se mi zamlouval.

Alu kola u alulikvidace.cz

Tato společnost se soustředí na dodávání a instalaci litinových a hliníkových kol k osobním i ostatním automobilům. Jedná se o společnost, která má na českém trhu již historii a má za sebou stovky spokojených klientů, kteří byli s instalací kol naprosto spokojeni, jak jsem dopadl já?

Na přehledném webu jsem se bez problémů doklikal k vizualizaci výsledků. Litá kola sedli k mému mazlíkovi jako vyšité. V rozhrání webu mají narozdíl od konkurence velice pěknou aplikaci, díky které si můžete výsledek vizualizovat. Pomocí filtrů si navolíte Váš vůz (nebo vůz od stejné značky, který je po technické stránce Vašemu vozu podobný) a zkoušíte jednotlivé vzory, které se vám zamlouvají.

Pokud v jejich systému na alu kola nevyhledáte potřebný vůz, můžete nahrát fotku i svého vozu. Já měl štěstí, že můj model v databázi měli, čili nemohu popsat, zda-li služba s nahranou fotkou funguje, či nefunguje. Poté co jsem si vybral ty nejstylovější kryty jsem přešel k objednávce.

Alu kola

Hliníková kola, litá kola, pneumatiky

Aby to na Vás nepůsobilo dojmem, že jde pouze o vizualizátor, je třeba dodat že na webu se nachází opravdu vydatná zásoba různých alu kol a disků, stejně tak široký sortiment kvalitních pneumatik a to zimních i letních. Je opravdu radost procházet jednotlivé návrhy a vybírat ten nejstylovější, který k Vašemu vozu padne.

Jednou z mála nevýhod tohoto řešení je vyšší cena alu disků. Tato cena je ovšem úměrná efektivitě a estetičnosti těchto kol a investicí do nich rozhodně neprohloupíte. Je třeba ovšem pečlivě vybírat, tak aby se Vám disky brzy neokoukali. To by byla investovaných peněz škoda.

Kromě tohoto sortimentu zde můžete zakoupit i různé příslušenství k instalaci kol, včetně šroubků a matiček. Na zákaznické lince Vám ochotně poradí, nevíte-li jaký tip sortimentu by se Vám mohl hodit. Kromě toho je zákaznická podpora od alulikvidace.cz opravdu na solidní úrovni a jednání s nimi bylo jedna radost. Mohu pouze doporučit

Bourací práce Praha

27. listopadu 2014 v 13:47 | Karel
Demolice, je činnost při které se člověk výborně odreaguje. Není nad to vášnivě švihat kladivem kolem sebe a srovnat se zemí všechno co Vám přijde do cesty. I přesto, že tato činnost přináší blaho na duši se jedná o velice složitý úkon z hlediska efektivity. Zkrátka, máte-li objekt k demolici a potřebujete jej srovnat se zemí, možná by bylo lepší najmout si na tento úkon profesionály.

Od stěhování k bourání

Jak jsme si již řekli, není od věci začít práci sám. Zlikvidovat dlažby, okna, vysadit dveře... to všechno jsou věci na které odborníky nepotřebujete. Chcete-li ovšem efektivně zlikvidovat celé stavení, bez spolehlivých kolegů. či znalosti architektury se neobejdete. Kde ovšem sehnat kvalitní firmu k demolici Vašeho objektu? Bourací Práce praha je společnost která Vám s vaším projektem mileráda pomůže. Postupují podle jednoduchého schématu.

 1. Konzultace
  - Na místo kde se má bourací práce konat dorazí kvalifikovaný pracovník. Ten zanalyzuje objekt, pečlivě zkontroluje technický stav budovy a následně vypracuje podrobný plán, jakým k demolici dojde.
 2. Vytvoření cenové nabídky
  - Bourací práce jsou technicky náročnou záležitostí a nelze cenu jednotlivě kategorizovat. Vždy se jedná o souhru více faktorů (stáří budovy, rozloha budovy, materiál...). Po zkontrolování technického stavu budovy Vám konzultant vystaví ceník prací a téř vytvoří harmonogram, podle kterého se bude budova bourat. Samozřejmě vše záleží na domluvě a pokud by Vám některé body z harmonogramu nevyhovovali, není problém se domluvit na individuálním postupu.
 3. Kontejnery
  - V den stěhování Vám Stěhování Radost přistaví odpadové kontejnery až před objekt. Tím přijdete o další povinnost, se kterou byste se museli trápit, chtěli-li byste si demolici organizovat sami.
 4. Vyklizení
  Vyklízení bytů je započítáno v ceně. Nemusíte se tedy trápit s vyklízením demolovaného prostoru. Společnost Vám pošle kvalifikované pracovníky, kteří vyklizení vyřeší za Vás.
 5. Suť?
  Suť a veškerý odpad vzniklý demolicí firma pečlivě odklidí a umístí do kontejnerů na odpad. Odpad likvidují v souladu se zákony české republiky.

Jak probíhala likvidace mého bytu v Praze?

V první řadě dorazil ke mě odborník, velice příjemný pán. S ním jsme prošli můj barák, určený k demolici. Pán si vše pečlivě zkontroloval a vše se mnou konzultoval. Po asi hodinové prohlídce objektu si zapsal vše co považoval za důležité a sestavil mi ceník.

bourací práce praha

Ceník mě velice příjemně překvapil. S realizací jeho plánu jsem tedy souhlasil. Za týden od našeho setkání na moje přání přivezli na dvůr odpadové kontejnery. Pár desítek minut na to dorazila i demoliční četa, profesionálně vybavená na nelehký úkol. Po vyklizení baráku od inventáře (nějaké vázy, skříně atp.) se chlapi jali práce, až to lítalo. Demolice celého objektu jim trvala okolo 14ti dní, během kterých průběžně demolovali a zároveň odváželi odpad a uklízeli po sobě.

Musím říct že na výsledné práci jsem nemohl najít žádný nedostatek. Profesionalita a rychlost se kterou ke mě u stěhování radost přistupovali naprosto předčila má očekávání. Jde o důvěryhodné odborníky z oboru a hledáte-li někoho kdo Vám zlikviduje byt, dům či jinou nemovitost, nezbývá než doporučit všemi deseti.

Stěhování Praha

27. listopadu 2014 v 13:23 | Karel
Najít cenově dostupné stěhování v Praze nemusí být vůbec nic lehkého. Nabídka firem v českém prostředí je obrovská a těžko se zorientovat v jejich nabídkách. Kde najít nejlevnější stěhování, jehož nízká cena neovlivní kvalitu služby? Já ze své osobní zkušenosti můžu navrhnout seriózní firmu "Stěhování Radost". Jak již název vypovídá, stěhování je pro ně opravdu radost.

Levné vyklízení bytů

Čím mě tato stěhovatelská firma zaujala? Předně nabízí široký sortiment služeb. Například vyklízení bytů Praha poskytují za exkluzivní ceny. Potřeboval jsem zrekonstruovat byt v mém baráku na Praze 9 a nevěděl jsem kterou firmu vybrat. Z nabídky co jsem našel na seznamu se mi žádná ze společností nezamlouvala natolik, abych do ní šel. Nakonec jsem přes referenci mého známého zkontaktoval tuto firmu.

Nejlevnější stěhování Praha

Stěhování Praha od firmy "Stěhování radost" bylo velice příjemné. Nejdřív jsem se zkontaktoval s telefonní operátorkou, které jsem vysvětlil své požadavky. Do druhého dně u mě bylo přepravní auto a parta veselých a velice příjemných stěhováků. Při stěhování panovala příjemná atmosféra a já byl se službou maximálně spokojen. Nutno podotknout, že samotný proces stěhování se obešel bez jakkýchkoliv komplikací, či nehod. Veškeré věci které jsem stěhoval neutrpěli žádnou nehodu a to ani sbírka porcelánových slonů mojí paní. Těžko vyčíslit škodu, ke které by došlo, kdyby se s nuimi cokoliv stalo.

Říká se, že je lepší jednou vyhořet, než třikrát stěhovat. Já s tímto tvrzením nesouhlasím, stačí mít po ruce odborníky na svůj obor, což stěhováci od "stěhování radost" určitě jsou. Kromě samotného stěhování poskytují mnoho doprovodných služeb, díky kterým se od konkurence posouvají mílovými kroky. Jednou z nejdůležitějších doprovodných služeb je například zapůjčení obalového materiálu. Samozřejmostí je i pojištění vašeho majetku proti ztrátě, nebo poškození. Nemáte-li kam své věci uskladnit, i na toto mysleli. Veškerý svůj majetek si můžete uskladnit v jejich skladě. A kromě stěhování v Praze se soustředí i na další obory, jako je stěhování těžkých břemen, nebo demolice bytů a domů.

Díky tomu, že firma vlastní několik motorových vozidel, není problém dojet k vám na jakoukoliv vzdálenost. Firma se sice soustředí hlavně na stěhování v Praze, je ovšem možné dorazit do jakéhokoliv města. Zauvažujte nad touto možností, jelikož ceny této firmy by se Vám mohli doopravdy vyplatit.

Stěhování Prahavyklízení bytů praha

Ani byste nevěřili, jak časově byl celý proces náročný. byt jsem měl vyklizený od suti během dvou dnů. Stěhování mého osobního majetku (skříně, postel, elektronika) proběhlo během 3 hodin! (a to nejsem žádný troškař, z bytu v Praze který měl šest místností jsem stěhoval celkem 25 krabic, několik skříní a spoustu drobností, které se do krabice nehodili).

Díky klukům ze stěhování Praha - stěhování radost jsem byl přestěhovaný bleskovou rychlostí a za zcela bezkonkurenční cenu. Musím jenom doporučit, ať už se chcete stěhovat, nebo chcete přemístit, či zrekonstruovat byt.